35YXH2200MEFCGC18X25
RubyconRubycon
35YXH2200MEFCGC18X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35YXH2200MEFCGC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35YXH2200MEFCGC18X25.pdf2.35YXH2200MEFCGC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
35YXH2200MEFCGC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 35YXH2200MEFCGC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77608 pcs Tietolomake 1.35YXH2200MEFCGC18X25.pdf2.35YXH2200MEFCGC18X25.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 2.219A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 19 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF