35YXH33MEFCTA5X11
Tuote-esittely
Osa numero: 35YXH33MEFCTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35YXH33MEFCTA5X11.pdf2.35YXH33MEFCTA5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
35YXH33MEFCTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 35YXH33MEFCTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1631670 pcs Tietolomake 1.35YXH33MEFCTA5X11.pdf2.35YXH33MEFCTA5X11.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 82mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 580 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF