35YXH680MEFC10X28
Tuote-esittely
Osa numero: 35YXH680MEFC10X28
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35YXH680MEFC10X28.pdf2.35YXH680MEFC10X28.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35YXH680MEFC10X28: n tekniset tiedot
Osa numero 35YXH680MEFC10X28 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 311571 pcs Tietolomake 1.35YXH680MEFC10X28.pdf2.35YXH680MEFC10X28.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 1.051A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.91A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 31 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF