35YXJ470MT810X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35YXJ470MT810X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35YXJ470MT810X16.pdf2.35YXJ470MT810X16.pdf
  • Viesti
35YXJ470MT810X16: n tekniset tiedot
Osa numero 35YXJ470MT810X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 509831 pcs Tietolomake 1.35YXJ470MT810X16.pdf2.35YXJ470MT810X16.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXJ Ripple Current @ Low Frequency 907.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.21A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 62 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF