35ZL1200MEFC12.5X30
RubyconRubycon
35ZL1200MEFC12.5X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZL1200MEFC12.5X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZL1200MEFC12.5X30.pdf2.35ZL1200MEFC12.5X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
35ZL1200MEFC12.5X30: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZL1200MEFC12.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167857 pcs Tietolomake 1.35ZL1200MEFC12.5X30.pdf2.35ZL1200MEFC12.5X30.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.974A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.29A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 16 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1200µF