35ZLG270MEFCTA8X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLG270MEFCTA8X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLG270MEFCTA8X20.pdf2.35ZLG270MEFCTA8X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35ZLG270MEFCTA8X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLG270MEFCTA8X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 503469 pcs Tietolomake 1.35ZLG270MEFCTA8X20.pdf2.35ZLG270MEFCTA8X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLG Ripple Current @ Low Frequency 784mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 20 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF