35ZLH560MT810X20
RubyconRubycon
35ZLH560MT810X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLH560MT810X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLH560MT810X20.pdf2.35ZLH560MT810X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
35ZLH560MT810X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLH560MT810X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 310741 pcs Tietolomake 1.35ZLH560MT810X20.pdf2.35ZLH560MT810X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.078A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 20 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose