35ZLJ1500M16X20
RubyconRubycon
35ZLJ1500M16X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLJ1500M16X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLJ1500M16X20.pdf2.35ZLJ1500M16X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
35ZLJ1500M16X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLJ1500M16X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 116031 pcs Tietolomake 1.35ZLJ1500M16X20.pdf2.35ZLJ1500M16X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.998A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.33A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 21 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1500µF