35ZLJ390MT810X16
RubyconRubycon
35ZLJ390MT810X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLJ390MT810X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLJ390MT810X16.pdf2.35ZLJ390MT810X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
35ZLJ390MT810X16: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLJ390MT810X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148954 pcs Tietolomake 1.35ZLJ390MT810X16.pdf2.35ZLJ390MT810X16.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1629-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 38 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose