35ZLK560MT810X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLK560MT810X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZLK560MT810X25.pdf2.35ZLK560MT810X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35ZLK560MT810X25: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLK560MT810X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 234249 pcs Tietolomake 1.35ZLK560MT810X25.pdf2.35ZLK560MT810X25.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLK Ripple Current @ Low Frequency 948mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 24 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF