35ZLQ220MEFC8X11.5
RubyconRubycon
35ZLQ220MEFC8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZLQ220MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V T/H
lomakkeissa: 1.35ZLQ220MEFC8X11.5.pdf2.35ZLQ220MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
35ZLQ220MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZLQ220MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 188581 pcs Tietolomake 1.35ZLQ220MEFC8X11.5.pdf2.35ZLQ220MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.06A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3658
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 49 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose