35ZT470M12.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ZT470M12.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35ZT470M12.5X20.pdf2.35ZT470M12.5X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35ZT470M12.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35ZT470M12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 121983 pcs Tietolomake 1.35ZT470M12.5X20.pdf2.35ZT470M12.5X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZT Ripple Current @ Low Frequency 774mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.72A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 28 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 470µF