385MXC100MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 385MXC100MEFC25X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
lomakkeissa: 1.385MXC100MEFC25X25.pdf2.385MXC100MEFC25X25.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
385MXC100MEFC25X25: n tekniset tiedot
Osa numero 385MXC100MEFC25X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 40357 pcs Tietolomake 1.385MXC100MEFC25X25.pdf2.385MXC100MEFC25X25.pdf
Jännite - Rated 385V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 924mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose