385VXS560MEFC30X50
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 385VXS560MEFC30X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP
lomakkeissa: 1.385VXS560MEFC30X50.pdf2.385VXS560MEFC30X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
385VXS560MEFC30X50: n tekniset tiedot
Osa numero 385VXS560MEFC30X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36222 pcs Tietolomake 1.385VXS560MEFC30X50.pdf2.385VXS560MEFC30X50.pdf
Jännite - Rated 385V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja VXS Ripple Current @ Low Frequency 2.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.416A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose