400AXW100MEFCG318X30
RubyconRubycon
400AXW100MEFCG318X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400AXW100MEFCG318X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400AXW100MEFCG318X30.pdf2.400AXW100MEFCG318X30.pdf
  • Viesti
400AXW100MEFCG318X30: n tekniset tiedot
Osa numero 400AXW100MEFCG318X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4762 pcs Tietolomake 1.400AXW100MEFCG318X30.pdf2.400AXW100MEFCG318X30.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja AXW Ripple Current @ Low Frequency 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 870mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose