400BXC1MEFC8X11.5
RubyconRubycon
400BXC1MEFC8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400BXC1MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400BXC1MEFC8X11.5.pdf2.400BXC1MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
400BXC1MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400BXC1MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 794707 pcs Tietolomake 1.400BXC1MEFC8X11.5.pdf2.400BXC1MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose