400BXW100MEFR16X35
RubyconRubycon
400BXW100MEFR16X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400BXW100MEFR16X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V T/H
lomakkeissa: 1.400BXW100MEFR16X35.pdf2.400BXW100MEFR16X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
400BXW100MEFR16X35: n tekniset tiedot
Osa numero 400BXW100MEFR16X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26334 pcs Tietolomake 1.400BXW100MEFR16X35.pdf2.400BXW100MEFR16X35.pdf
Toleranssi 100µF Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm)
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja BXW
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 400V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-3160 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 760mA @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 400BXW100MEFR16X35
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) Laajennettu kuvaus 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 400V T/H
Sovellukset 12000 Hrs @ 105°C