400BXW150MEFC18X35
RubyconRubycon
400BXW150MEFC18X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400BXW150MEFC18X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400BXW150MEFC18X35.pdf2.400BXW150MEFC18X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400BXW150MEFC18X35: n tekniset tiedot
Osa numero 400BXW150MEFC18X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32030 pcs Tietolomake 1.400BXW150MEFC18X35.pdf2.400BXW150MEFC18X35.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.07A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose