400BXW68MEFC18X20
RubyconRubycon
400BXW68MEFC18X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400BXW68MEFC18X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400BXW68MEFC18X20.pdf2.400BXW68MEFC18X20.pdf
  • Viesti
400BXW68MEFC18X20: n tekniset tiedot
Osa numero 400BXW68MEFC18X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43764 pcs Tietolomake 1.400BXW68MEFC18X20.pdf2.400BXW68MEFC18X20.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.325A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1322
400BXW68MEFCEFR18X20
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF