400CXW270MEFC18X50
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400CXW270MEFC18X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus PENCIL CAP
lomakkeissa: 1.400CXW270MEFC18X50.pdf2.400CXW270MEFC18X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400CXW270MEFC18X50: n tekniset tiedot
Osa numero 400CXW270MEFC18X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus PENCIL CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20560 pcs Tietolomake 1.400CXW270MEFC18X50.pdf2.400CXW270MEFC18X50.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja CXW Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose