400HFG1000MBN35X75
RubyconRubycon
400HFG1000MBN35X75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400HFG1000MBN35X75
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400HFG1000MBN35X75.pdf2.400HFG1000MBN35X75.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
400HFG1000MBN35X75: n tekniset tiedot
Osa numero 400HFG1000MBN35X75 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4901 pcs Tietolomake 1.400HFG1000MBN35X75.pdf2.400HFG1000MBN35X75.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 4.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.95A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3264
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 3.031" (77.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
400HFG1200MBN40X75
400HFG1200MBN40X75
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Varastossa: 4499 pcs
ladata: 400HFG1200MBN40X75.pdf
RFQ
400F0-25-1-00
400F0-25-1-00
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25POS STR IDC
Varastossa: 39118 pcs
ladata: 400F0-25-1-00.pdf
RFQ
400FMM
400FMM
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 400A 690VAC/500VDC