400KXW68MEFC14.5X30
RubyconRubycon
400KXW68MEFC14.5X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400KXW68MEFC14.5X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400KXW68MEFC14.5X30.pdf2.400KXW68MEFC14.5X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
400KXW68MEFC14.5X30: n tekniset tiedot
Osa numero 400KXW68MEFC14.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67229 pcs Tietolomake 1.400KXW68MEFC14.5X30.pdf2.400KXW68MEFC14.5X30.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.571" Dia (14.50mm)
Sarja KXW Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 720mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose