400LSG15000MEFC90X234
RubyconRubycon
400LSG15000MEFC90X234 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400LSG15000MEFC90X234
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
lomakkeissa: 1.400LSG15000MEFC90X234.pdf2.400LSG15000MEFC90X234.pdf3.400LSG15000MEFC90X234.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 370 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
  • Viesti
400LSG15000MEFC90X234: n tekniset tiedot
Osa numero 400LSG15000MEFC90X234 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm)
Sarja LSG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.236" (31.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 9.764" (248.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 15000µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
400LSG10000MEFC90X191
400LSG10000MEFC90X191
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Varastossa: 478 pcs
ladata: 400LSG10000MEFC90X191.pdf
RFQ
400LSG2700MEFC64X119
400LSG2700MEFC64X119
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Varastossa: 1436 pcs
ladata: 400LSG2700MEFC64X119.pdf
RFQ
400LMT
400LMT
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 400A 240VAC/150VDC