400LSU15000MNB90X221
RubyconRubycon
400LSU15000MNB90X221 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400LSU15000MNB90X221
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
lomakkeissa: 1.400LSU15000MNB90X221.pdf2.400LSU15000MNB90X221.pdf3.400LSU15000MNB90X221.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 769 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
400LSU15000MNB90X221: n tekniset tiedot
Osa numero 400LSU15000MNB90X221 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm)
Sarja LSU Ripple Current @ Low Frequency 35.8A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 1189-1947
400LSU15000M90X221
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.236" (31.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 8.819" (224.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 15000µF Sovellukset General Purpose