400LSU4800M77X106
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400LSU4800M77X106
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SCREW TERMINAL
lomakkeissa: 1.400LSU4800M77X106.pdf2.400LSU4800M77X106.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
400LSU4800M77X106: n tekniset tiedot
Osa numero 400LSU4800M77X106 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SCREW TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1521 pcs Tietolomake 1.400LSU4800M77X106.pdf2.400LSU4800M77X106.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm)
Sarja LSU Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.236" (31.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.291" (109.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4800µF