400MXH390M30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXH390M30X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SNAP TERMINAL
lomakkeissa: 1.400MXH390M30X30.pdf2.400MXH390M30X30.pdf
  • Viesti
400MXH390M30X30: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXH390M30X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SNAP TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20619 pcs Tietolomake 1.400MXH390M30X30.pdf2.400MXH390M30X30.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXH Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF