400MXH560MEFCSN30X45
RubyconRubycon
400MXH560MEFCSN30X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXH560MEFCSN30X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400MXH560MEFCSN30X45.pdf2.400MXH560MEFCSN30X45.pdf
  • Viesti
400MXH560MEFCSN30X45: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXH560MEFCSN30X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13086 pcs Tietolomake 1.400MXH560MEFCSN30X45.pdf2.400MXH560MEFCSN30X45.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXH Ripple Current @ Low Frequency 2.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.052A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose