400MXK390MEFCSN30X30
RubyconRubycon
400MXK390MEFCSN30X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXK390MEFCSN30X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400MXK390MEFCSN30X30.pdf2.400MXK390MEFCSN30X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
400MXK390MEFCSN30X30: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXK390MEFCSN30X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12794 pcs Tietolomake 1.400MXK390MEFCSN30X30.pdf2.400MXK390MEFCSN30X30.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.31A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2628
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF