400MXK820MEFCSN30X55
RubyconRubycon
400MXK820MEFCSN30X55 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400MXK820MEFCSN30X55
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400MXK820MEFCSN30X55.pdf2.400MXK820MEFCSN30X55.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
400MXK820MEFCSN30X55: n tekniset tiedot
Osa numero 400MXK820MEFCSN30X55 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7886 pcs Tietolomake 1.400MXK820MEFCSN30X55.pdf2.400MXK820MEFCSN30X55.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXK Ripple Current @ Low Frequency 2.66A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.724A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3461
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF