400PK10MEFC10X16
RubyconRubycon
400PK10MEFC10X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400PK10MEFC10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400PK10MEFC10X16.pdf2.400PK10MEFC10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
400PK10MEFC10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 400PK10MEFC10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 431600 pcs Tietolomake 1.400PK10MEFC10X16.pdf2.400PK10MEFC10X16.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose