400PX4R7MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
400PX4R7MEFCT810X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400PX4R7MEFCT810X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400PX4R7MEFCT810X12.5.pdf2.400PX4R7MEFCT810X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
400PX4R7MEFCT810X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400PX4R7MEFCT810X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 634353 pcs Tietolomake 1.400PX4R7MEFCT810X12.5.pdf2.400PX4R7MEFCT810X12.5.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet Q6979215CC
T1857295D
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose