400QXW180MEFC18X40
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400QXW180MEFC18X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400QXW180MEFC18X40.pdf2.400QXW180MEFC18X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400QXW180MEFC18X40: n tekniset tiedot
Osa numero 400QXW180MEFC18X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29878 pcs Tietolomake 1.400QXW180MEFC18X40.pdf2.400QXW180MEFC18X40.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja QXW Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF