400QXW39MEFR8X50
RubyconRubycon
400QXW39MEFR8X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400QXW39MEFR8X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 400V T/H
lomakkeissa: 1.400QXW39MEFR8X50.pdf2.400QXW39MEFR8X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
400QXW39MEFR8X50: n tekniset tiedot
Osa numero 400QXW39MEFR8X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 400V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57059 pcs Tietolomake 1.400QXW39MEFR8X50.pdf2.400QXW39MEFR8X50.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja QXW Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-3479 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 39µF Sovellukset General Purpose