400RX302.2M8X11.5
RubyconRubycon
400RX302.2M8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400RX302.2M8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400RX302.2M8X11.5.pdf2.400RX302.2M8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
400RX302.2M8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400RX302.2M8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 532550 pcs Tietolomake 1.400RX302.2M8X11.5.pdf2.400RX302.2M8X11.5.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 75mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset Automotive