400RX305.6M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400RX305.6M10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.400RX305.6M10X20.pdf2.400RX305.6M10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
400RX305.6M10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 400RX305.6M10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 308249 pcs Tietolomake 1.400RX305.6M10X20.pdf2.400RX305.6M10X20.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 145mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 130°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 5.6µF