400SXC56MEFCSN22X25
Tuote-esittely
Osa numero: 400SXC56MEFCSN22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400SXC56MEFCSN22X25.pdf2.400SXC56MEFCSN22X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400SXC56MEFCSN22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 400SXC56MEFCSN22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54457 pcs Tietolomake 1.400SXC56MEFCSN22X25.pdf2.400SXC56MEFCSN22X25.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja SXC Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 56µF