400SXG120MEFC30X20
Tuote-esittely
Osa numero: 400SXG120MEFC30X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400SXG120MEFC30X20.pdf2.400SXG120MEFC30X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
400SXG120MEFC30X20: n tekniset tiedot
Osa numero 400SXG120MEFC30X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31682 pcs Tietolomake 1.400SXG120MEFC30X20.pdf2.400SXG120MEFC30X20.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja SXG Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 980mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose