400SXW47MEFC18X30
Tuote-esittely
Osa numero: 400SXW47MEFC18X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400SXW47MEFC18X30.pdf2.400SXW47MEFC18X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400SXW47MEFC18X30: n tekniset tiedot
Osa numero 400SXW47MEFC18X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63181 pcs Tietolomake 1.400SXW47MEFC18X30.pdf2.400SXW47MEFC18X30.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja SXW Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF