400TXW82MEFC12.5X45
Tuote-esittely
Osa numero: 400TXW82MEFC12.5X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.400TXW82MEFC12.5X45.pdf2.400TXW82MEFC12.5X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
400TXW82MEFC12.5X45: n tekniset tiedot
Osa numero 400TXW82MEFC12.5X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71809 pcs Tietolomake 1.400TXW82MEFC12.5X45.pdf2.400TXW82MEFC12.5X45.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 975mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.870" (47.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose