400USG270MEFCSN30X25
RubyconRubycon
400USG270MEFCSN30X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400USG270MEFCSN30X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400USG270MEFCSN30X25.pdf2.400USG270MEFCSN30X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
400USG270MEFCSN30X25: n tekniset tiedot
Osa numero 400USG270MEFCSN30X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29102 pcs Tietolomake 1.400USG270MEFCSN30X25.pdf2.400USG270MEFCSN30X25.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.338A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose