400VXH120MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400VXH120MEFC22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
lomakkeissa: 1.400VXH120MEFC22X25.pdf2.400VXH120MEFC22X25.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
400VXH120MEFC22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 400VXH120MEFC22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 35030 pcs Tietolomake 1.400VXH120MEFC22X25.pdf2.400VXH120MEFC22X25.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja VXH Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.274A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose