400VXW150MEFC18X40
Tuote-esittely
Osa numero: 400VXW150MEFC18X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400VXW150MEFC18X40.pdf2.400VXW150MEFC18X40.pdf
  • Viesti
400VXW150MEFC18X40: n tekniset tiedot
Osa numero 400VXW150MEFC18X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3638 pcs Tietolomake 1.400VXW150MEFC18X40.pdf2.400VXW150MEFC18X40.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja VXW Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.155A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose