420BXW100MEFC16X35
RubyconRubycon
420BXW100MEFC16X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420BXW100MEFC16X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
lomakkeissa: 1.420BXW100MEFC16X35.pdf2.420BXW100MEFC16X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
420BXW100MEFC16X35: n tekniset tiedot
Osa numero 420BXW100MEFC16X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41595 pcs Tietolomake 1.420BXW100MEFC16X35.pdf2.420BXW100MEFC16X35.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.643A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose