420HFG820MBN45X50
RubyconRubycon
420HFG820MBN45X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420HFG820MBN45X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420HFG820MBN45X50.pdf2.420HFG820MBN45X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
420HFG820MBN45X50: n tekniset tiedot
Osa numero 420HFG820MBN45X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5421 pcs Tietolomake 1.420HFG820MBN45X50.pdf2.420HFG820MBN45X50.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 3.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.928A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3281
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF