420HXG220MEFC30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420HXG220MEFC30X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420HXG220MEFC30X30.pdf2.420HXG220MEFC30X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
420HXG220MEFC30X30: n tekniset tiedot
Osa numero 420HXG220MEFC30X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25309 pcs Tietolomake 1.420HXG220MEFC30X30.pdf2.420HXG220MEFC30X30.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja HXG Ripple Current @ Low Frequency 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.59A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose