420HXG390MEFCSN30X45
RubyconRubycon
420HXG390MEFCSN30X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420HXG390MEFCSN30X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420HXG390MEFCSN30X45.pdf2.420HXG390MEFCSN30X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
420HXG390MEFCSN30X45: n tekniset tiedot
Osa numero 420HXG390MEFCSN30X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10702 pcs Tietolomake 1.420HXG390MEFCSN30X45.pdf2.420HXG390MEFCSN30X45.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja HXG Ripple Current @ Low Frequency 2.68A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.752A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-1970
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF