420MXH120MEFC22X25
Tuote-esittely
Osa numero: 420MXH120MEFC22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SNAP TERMINAL
lomakkeissa: 1.420MXH120MEFC22X25.pdf2.420MXH120MEFC22X25.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
420MXH120MEFC22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 420MXH120MEFC22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SNAP TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 37736 pcs Tietolomake 1.420MXH120MEFC22X25.pdf2.420MXH120MEFC22X25.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja MXH Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 120µF