420MXH470MEFC35X40
Tuote-esittely
Osa numero: 420MXH470MEFC35X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SNAP TERMINAL
lomakkeissa: 1.420MXH470MEFC35X40.pdf2.420MXH470MEFC35X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
420MXH470MEFC35X40: n tekniset tiedot
Osa numero 420MXH470MEFC35X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SNAP TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36904 pcs Tietolomake 1.420MXH470MEFC35X40.pdf2.420MXH470MEFC35X40.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXH Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF