420USC120MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420USC120MEFC25X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420USC120MEFC25X25.pdf2.420USC120MEFC25X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
420USC120MEFC25X25: n tekniset tiedot
Osa numero 420USC120MEFC25X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36070 pcs Tietolomake 1.420USC120MEFC25X25.pdf2.420USC120MEFC25X25.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja USC Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.512A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose