420USG220MEFC25X35
Tuote-esittely
Osa numero: 420USG220MEFC25X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420USG220MEFC25X35.pdf2.420USG220MEFC25X35.pdf
  • Viesti
420USG220MEFC25X35: n tekniset tiedot
Osa numero 420USG220MEFC25X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24199 pcs Tietolomake 1.420USG220MEFC25X35.pdf2.420USG220MEFC25X35.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.31A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose